Prof.Dr. Ayşen Gürcan: En popüler bakanımız Fatih Dönmez Eskişehir için büyük şanstır

AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eskişehir Niğdeliler Derneği'ni ziyaret etti. Gürcan, "

SİYASET 13.05.2023, 13:08 13.05.2023, 13:12
Prof.Dr. Ayşen Gürcan: En popüler bakanımız Fatih Dönmez Eskişehir için büyük şanstır

AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eskişehir Niğdeliler Derneği'ni ziyaret etti. Gürcan'a ziyaretinde AK Parti Grup Başkan Vekili Murat Özcan ve Dernek Başkanı Kuddisi Özcan da eşlik etti.

"Gaz ve petrol onun döneminde çıktı, şu an en popüler bakanımız, Eskişehir için büyük şans"

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in Eskişehir için büyük bir değer olduğunu ifade eden Gürcan, "Şu an en popüler Bakanımız Dönmez, Eskişehir için büyük bir şanstır. Çünkü gaz ve petrol onun döneminde çıktı. Bor madenini lityum haline getirdik. Önceden bu madeni kullanıp işleyemiyorduk. Tabi ki diğer milletvekili adaylarımız da Eskişehir'in içinden geldikleri için yerel yönetim adına  buranın sorunlarını çok iyi biliyorlar. 15 Mayıs sabahından itibaren hep beraber çok çalışacağız" dedi.

"Cumhurbaşkanımız Eskişehir'den çok memnun ayrıldı"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim startını Eskişehir'den başlattığını ve şehirden çok memnun ayrıldığını belirten Gürcan, "Cumhurbaşkanımız tüm dünya mazlumlarına kucak açtı. Biliyorlar ki nereden yardım istense liderimiz koşacaktır. Artık hedefimiz G-10'un içerisine girmektir. Ukrayna-Rusya savaşına rağmen tahıl koridorumuzu bile oluşturmuş durumdayız" diye konuştu. Gürcan, ayrıca bölgede geri dönüşüm ve sıfır atık faaliyetleri başta olmak üzere çeşitli konularda bilgiler aldı. Eskişehir Niğdeliler Derneği üyelerinin ve vatandaşların taleplerini dinledi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@