Süleyman Reyhan: Sahaya iniyoruz... 14 ilçe 539 mahallede

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan'dan açıklama...

SİYASET 10.08.2023, 13:25 10.08.2023, 13:30
Süleyman Reyhan: Sahaya iniyoruz... 14 ilçe 539 mahallede

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan yaptığı açıklamada, AK Parti Eskişehir İl Teşkilatı olarak Milletvekilleri Fatih Dönmez ve Prof. Dr. Ayşen Gürcan ile saha çalışmalarına başladıklarını belirtti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda AK Parti Eskişehir İl teşkilatı yeni dönemle birlikte saha çalışmalarına başladıklarını söyleyen Reyhan, bu kapsamda Milletvekili Ayşen Gürcan  ve beraberindeki heyetle Seyitgazi ilçesinde, Milletvekili Fatih Dönmez ve beraberindeki heyetin de Çifteler ilçesinde vatandaşlarla bir araya geleceğini ifade etti. 

Her dönemde vatandaşla iç içe olduklarını söyleyen AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, "AK Parti olarak vatandaşlarımıza kapılarımız her zaman açık" dedi. Vatandaşın istek ve eleştirilerine kulak verdiklerini ifade eden Reyhan, "AK Parti İl Teşkilatımız ile koordine edilen çalışma kapsamında, MKYK üyeleri ve Milletvekillerinin katılımıyla 14 ilçe ve 539 mahallede programlar yapacağız. Düzenlenecek programlarda, AK Parti'nin 21 yılda yaptığı eser ve hizmetleri anlatacağız. Keza vatandaşımızın taleplerini de alıp önümüzdeki süreçte yerine getirmek için çaba sarf edeceğiz. Bugün iki ilçemizde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Önümüzdeki günlerde de kurulan heyetlerle ilçe ve Mahalle ziyaretlerimiz sürecek. Milletimizin kapısını her zaman olduğundan daha sık çalacağız. Çünkü AK Parti gücünü milletten alıyor’’ dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@