banner4

Teşekkür etti

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan'dan Eskişehir'in sosyal medya gündemini saran o paylaşımlarla ilgili açıklama geldi...

SİYASET 24.04.2021, 22:26 24.04.2021, 22:46
Teşekkür etti

AK Parti Eskişehir il yöneticilerinin sosyal medyada #EskişehirBüyükşehirBelediyesineSoruyorum etiketiyle bu akşam ardı ardına paylaşımlarda bulunarak başlattığı soru yağmuru ve kampanya gündeme oturdu.

AK Partililerin yanı sıra birçok kesimden vatandaş söz konusu etiketle paylaşımda bulunarak kampanyaya destek verirken, MHP Eskişehir İl Başkanlığı ve MHP'liler de yaptıkları paylaşımlarla kampanyaya katılarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ne soru ve tepki yağdırdı, Eskişehir'in birçok sorunu ve gündemindeki konularla ilgili sorular çok konuşuluyor. 

"Duyarlık gösteren her bir hemşehrimize çok teşekkür ederim"

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehrimizdeki bunca soruna duyarlık gösteren her bir hemşerimize çok teşekkür ederim. Sizler adına aynı soruları çözüm üretilene kadar tekrar tekrar sormaya devam edeceğiz.." ifadelerine yer verdi ve yapılan paylaşımlardan bazılarının toplu görüntülerini paylaştı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@