Zihni Çalışkan'dan 15 Temmuz mesajı

 AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

SİYASET 15.07.2021, 09:51 15.07.2021, 09:53
Zihni Çalışkan'dan 15 Temmuz mesajı

 AK Parti Eskişehir İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, 15 Temmuz Milli Birlik ve Beraberlik günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Çalışkan mesajında şu ifadeleri kullandı: 
 
 “15 Temmuz tarihi dünya üzerinde eşine çok az rastlanacak bir milli birlik ve beraberlik ruhudur ve milletimizin yazdığı kahramanlık destanı tarihe damga vurmuştur.

Vatan savunması ve milli mücadele uğruna nice şehitlerimiz ve gazilerimiz oldu. Darbeci kurşunlara siper oldular Ülkemiz her zaman olduğu gibi bu zorlu sınavdan da fedakarlıklarıyla, alnının akıyla çıktı ve kahramanlık sıfatı milletimize bir kez daha çok yakıştı.

Tankın, uçağın silahın karşısına yüreğiyle karşı duran aziz milletimiz, istiklaline uzanan hain ihanet çetesini şanlı tarihine yakışan bir duruşla yok etti.

15 Temmuz gecesi cesaretleri, kararlılıkları ile canını hiç tereddüt etmeden ortaya koyan ve adını tarihe altın harflerle yazdıran kahraman şehitlerimizi saygıyla, rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Toprağı vatan yapan aziz şehitlerimizin hatırasını her zaman yaşatacağız ve onlara layık bir neslin inşası için çalışacağız.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@