Zihni Çalışkan'dan sert açıklamalar... 'İttifakınızın değil, şehrinizin insanı olun!'

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu... Tek tek sıraladı...

SİYASET 07.06.2021, 19:56 08.06.2021, 13:51
Zihni Çalışkan'dan sert açıklamalar... 'İttifakınızın değil, şehrinizin insanı olun!'

Millet Bahçesi ve Şehir Kütüphanesi hakkında itibarsızlaştırma çalışmaları yürütüldüğünü ifade eden Çalışkan, sert tepki gösterdi.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Çalışkan'ın açıklamaları şu şekilde, "Biz dün olduğu gibi bugün de aşığı olduğumuz şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bazı çevreleri Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimize davet etmemiz ve Nabi Hocamızın önderliğinde tamamlanan Millet Bahçesi ve Şehir Kütüphanesi gibi projelerimizin tamamlanarak hemşerilerimizden büyük teveccüh görmesi rahatsız etmiş.

Öncelikle başta Nabi Hocamız olmak üzere vekillerimiz, şehrimiz ile ilgili tüm konulara ve sorunlara titizlik ile eğilmekte, yoğun mesai harcamaktadırlar. 

Baştan aşağıya fitne üretmek adına yapılan bu tarz açıklamalar da bulunanlara önerim daha verimli konulara mesai harcamalarıdır. Şehir kütüphanesi yatırımını hayrat niteliğinde yapılabilecek bir proje olarak göstermeye çalışmak, içerisinde bulundukları ittifak belediyesi iş heykele gelince kaynak bulurken,asri mezarlığa yapılması planlanan Camii için bağış aranmasının bir yöntem olarak tezahür etmesidir."

"Millet Bahçesi gibi bir projeyi itibarsızlaştırmaya çalışırsa ancak şehre kötülük eder"

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Çalışkan ayrıca bu itibarsızlaştırma çalışmalarını yürütenlerin Eskişehir'e ihanet ettiğini ifade etti. Zihni Çalışkan açıklamalarına şöyle devam etti; 

"URAYSİM gibi istihdam sağlayacak büyük bir projenin iptal edilmesi adına dava açan, canla başla mücadele eden ittifak, şehir hastanesini ve sağladığı istihdamı görmezden gelen ittifak, vaktiyle YHT’yi görmezden gelen ittifak, bugün hükümetimizin şehrimize kazandırdığı Millet Bahçesi gibi bir projeyi itibarsızlaştırmaya çalışırsa ancak şehre kötülük eder. 

Şehrimizde Yerel Yönetimlerde yaşanan problem ve sıkıntıları görmezden gelenlere, bu konuda tek söz dahi etmeyenlere önerimiz ise şudur:İttifakınızın değil, şehrinizin insanı olun! Bugüne kadar hükümetimiz adına tüm meseleleri milletvekillerimiz ile birlikte nasıl birer birer çözmüş isek aynı kararlılık ve azim ile devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@