Eğitim-Bir-Sen'in futsal turnuvası final maçıyla son buldu

Eğitim-Bir-Sen Tepebaşı İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen futsal turnuvasının kapanışı final maçıyla son buldu.

SPOR 10.06.2022, 10:54 10.06.2022, 11:18
Eğitim-Bir-Sen'in futsal turnuvası final maçıyla son buldu

Eğitim-Bir-Sen Tepebaşı İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen futsal turnuvasının kapanışı, finale kalan Tepebaşıgücü ve Arif Nihat Asya Ortaokulu maçıyla son buldu.

Futsal Turnuvası, bir çok çekişmeli maça ve mücadelelere ev sahipliği yaparak katılım gösteren sporseverlere keyifli anlar yaşattı.

Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu Şube Başkanı İbrahim Akar bir kez daha sporun dostluk kardeşlik ve centilmenlik olduğunun örneklerine turnuvada şahit olduğunun altını çizerek şu ifadelere yer verdi:

"Birliğin ve kardeşliğin yegane adresi olan Eğitim-Bir-Sen’imizin adına yakışan güzellikte bir çalışmayı daha tamamlamış olmanın gururu ve mutluluğunu yaşadık. Öncelikle turnuvanın düzenlenmesinde emekleri olan başta ilçe temsilcisi Murat Arıkan ve yönetim kuruluna, turnuvaya katılım sağlayan takımlarımıza, salonun tahsisi ve turnuva boyunca bir çok desteği arkadaşlarımıza sunan Beyhan Rıfat Çıkıllıoğlu Anadolu Lisesi Müdürü Yalçın Ertek ve okul personelimize, maçlarınızda gören yapan hakem ve görevli arkadaşlarımıza, maçları izlemeye gelerek takımlara desteklerini esirgemeyen izleyicilere ve bu güzel etkinliğin yapılmasında emeği olan herkese ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunarım. Turnuvada oynadıkları tüm maçları kazanarak şampiyonluğa ulaşan Tepebaşıgücü takımını ve oyuncularını tebrik eder, daha nice güzel organizasyonlarda hep birlikte aynı güzellikte buluşmayı dilerim"

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@