Eski Başkan Yardımcısı alacaklarını Eskişehirspor'a bağışladı

Eskişehirspor Eski Başkan Yardımcısı Fatih Baturaygil, yaklaşık 400 bin TL tutarındaki alacaklarını Eskişehirspor'a bağışladı...

SPOR 14.10.2021, 19:23 14.10.2021, 19:46
Eski Başkan Yardımcısı alacaklarını Eskişehirspor'a bağışladı

Eskişehirspor'da daha önce Başkan Yardımcısı olan, son genel kurulda ise Divan'da yer alan Fatih Baturaygil, kulüpten alacağı olan yaklaşık 400 bin TL'yi Eskişehirspor'a bağışladı.

Eskişehirspor'un, twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Geçmiş dönem Başkan Yardımcımız değerli iş insanı Fatih Baturaygil'e ve Yapı Detayları ailesine camiamız adına teşekkür ederiz." dedi.

Paylaşımda, "Geçmiş dönem Başkan Yardımcımız değerli iş insanı Fatih Baturaygil, geçmiş dönem alacağı olan 95.000 TL'yi kulübümüze bağışı karşılığında silmiş ve sahibi olduğu Yapı Detayları firması tarafından tesislerimize inşa edilen taraftar ürünleri mağazamızın yapım maliyeti olan 300.000 TL tutarındaki tüm alacaklarından feragat etmiştir. Yapı Detayları ailesine ve Sayın Baturaygil'e camiamız adına teşekkür ediyor ve bu duyarlılığın tüm şehrimize örnek olmasını diliyoruz." ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@