Eskişehir'deki milli maç için Vilayet Meydanı'nda kurulacak

Eskişehir'de oynanacak Türkiye - Ermenistan milli maçı öncesi yarın (7 Eylül) Vilayet Meydanı'nda taraftar alanı kurulacak, etkinlikler yapılacak. Ayrıca 8 Eylül'de maçın Vilayet Meydanı'na kurulacak dev ekrandan da izlenebileceği belirtildi. Milli takımımız da Eskişehir'e geldi...

SPOR 06.09.2023, 16:15 06.09.2023, 17:20
Eskişehir'deki milli maç için Vilayet Meydanı'nda kurulacak

UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde A Milli Futbol Takımı'nın, Eskişehir'de Ermenistan ile oynayacağı mücadele öncesinde Eskişehir Vilayet Meydanı'na taraftar alanı kurulacağı açıklandı.

A Milli Takım'ın, UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde 8 Eylül Cuma günü 21.45'te oynayacağı Ermenistan maçı öncesi Eskişehir Valilik Meydanı'nda Fanzone alanı kurulacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, 7-8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte futbolseverlerin ilgisini çekecek sponsor etkinliklerinin yanı sıra eğlence dolu çeşitli oyunlar da yer alacak. Oyunlarda başarılı olan taraftarlar, forma ve maç bileti gibi çeşitli hediyeler kazanma imkanı da bulacak. Fanzone alanına A Milli Takım'dan sürpriz oyuncu katılımıyla taraftarlar, hayranı oldukları yıldızlarla tanışma ve forma imzalatma şansı da yakalayacak.

Milli takım ürünlerinin Eskişehirli futbolseverlerin beğenisine sunulacağı 'Bizim Çocuklar' TIR'ı, Fanzone alanında hazır bulunacak.

TIR'da iki gün boyunca Eskişehir'deki milli maça özel indirimli formaların satışı gerçekleştirilirken, bilet bulamayan vatandaşlar, alana kurulacak dev ekrandan Türkiye - Ermenistan maçını takip ederek, milli heyecana ortak olacak.

Milli takımımız Eskişehir'e geldi... Bando EsEs'li karşılama

8 Eylül’de Ermenistan ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Futbol Takımı, maçın oynanacağı Eskişehir’e geldi.

2024 Avrupa Şampiyonası (EURO 2024) Elemeleri'nde 8 Eylül Cuma akşamı 21.45’te Eskişehir Yeni Atatürk Stadyumu’nda gerçekleşecek olan Türkiye-Ermenistan mücadelesi için A Milli Futbol Takımı Eskişehir’e geldi. A Milli takım kafilesini taşıyan ve İstanbul Havalimanından kalkan uçak, Eskişehir Hasan Polatkan Havaalanı’na iniş yaptı.

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı'nainiş yapan uçaktan inen A Milli Takım kafilesi, kalacakları otelin önünde Eskişehirli futbol severler ve Bando EsEs tarafından karşılandı. Bazı futbolcular taraftarlarla bir araya gelip fotoğraf çektirdi.

Bando EsEs’in marşlarını duyan A Milli Takım oyuncuları, hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@