Bilecik'te bu ay açılıyor

Bilecik kent merkezinin giriş çıkışında trafiğe rahatlatacak olan Köprülü Kavşak Projesi'nde sona gelindi.

TRAFİK 23.06.2022, 09:56
Bilecik'te bu ay açılıyor

Bilecik kent merkezinin giriş çıkışında trafiğe rahatlatacak olan Köprülü Kavşak Projesi'nin bu ay tamamlanarak açılacağı belirtildi. 

Karayolları tarafından Bozüyük-Bilecik-Mekece-Adapazarı kara yolunun Bilecik ayrımı köprülü kavşağı Haziran ayında açılacak.

Konu hakkında açıklama yapan AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, Bilecik'te yapımı sona yaklaşan köprülü kavşak projesinin ilk etabı olan Bilecik-İstanbul şeridinin bayram öncesi trafiğe açıldığı belirtti.

Yıldırım, "Şehrimizin istasyon girişi tüm bağlantı yolları ile birlikte Haziran ayının son günlerinde açılmış olacak. Temmuz ayı içerisinde de Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu şehrimize ziyaretleri esnasında açılışını gerçekleştireceğiz inşallah. Yenişehir yolunda da çalışmalar devam etmektedir. Bu yolu da bitirmek bize nasip olacak inşallah. AK Parti öncesi hükümetler bu altyapıları zamanında yapmış olsaydı eğer bugün hala altyapı ve yollarla değil başka büyük işlerle uğraşıyor olurduk. Yine de hem altyapı hem teknolojik atılımlarla ülkemizi kalkındırmaya, geliştirmeye devam ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@