Emirdağ'da otobüs kazası!

Eskişehir - Afyonkarahisar yolunda Emirdağ çıkışında yaşanan kazada, yolcu otobüsü orta refüje girdi. Şans eseri ölen veya yaralanan olmayan kaza ucuz atlatıldı.

TRAFİK 10.06.2023, 14:02
Emirdağ'da otobüs kazası!

Afyonkarahisar’da kontrolden çıkarak orta refüje girip ardından bariyerlere çarparak durabilen yolcu otobüsünde ölen ya da yaralanan olmazken, araç yaklaşık 2 saat süren çalışma sonrası girdiği refüjden çıkarıldı.

Olay, Afyonkarahisar - Eskişehir kara yolu üzeri Emirdağ ilçesi çıkışında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sürücüsünün henüz belirlenemeyen bir sebepten ötürü direksiyon hakimiyetini kaybettiği yolcu otobüsü kontrolden çıkarak orta refüje girip ardından bariyerlere çarptı. İçerisinde 25 yolcunun bulunduğu otobüste ölen ya da yaralanan olmazken, yolcular arasında büyük panik yaşandı.

Rize’den İzmir’e gittiği bildirilen otobüsteki yolcular daha sonra olay yerine gelen firmaya ait bir başka otobüse nakledilerek yollarına devam etti.

Olay sonrası refüje giren otobüs jandarma ekiplerinin de desteği ile yaklaşık 2 saat süren bir çalışma sonrası girdiği refüjden çıkarıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@