banner163

Eskişehir'de şoke eden kaza! Sürücü direksiyonda sara nöbeti geçirdi

Eskişehir kent merkezindeki kazada sürücü direksiyon başında sara nöbeti geçirdi, park halindeki araçlara çarptı. Şans eseri ucuz atlatılan kazada nöbet geçiren sürücü hastaneye kaldırıldı.

TRAFİK 09.06.2023, 17:08 09.06.2023, 17:13
Eskişehir'de şoke eden kaza! Sürücü direksiyonda sara nöbeti geçirdi

Eskişehir'de yaşanan trafik kazasında, Zübeyde Hanım Bulvarı üzerinde kendi kullandığı aracıyla seyir halinde olan T. K., sara nöbeti geçirmesinden dolayı yönetimindeki otomobilinin direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Savrulan araç, yolun sağ tarafında park halinde bulunan iki otomobile çarptı.

Kaza sonucu 3 araçta da büyük maddi hasar meydana gelirken, sürücü geçirdiği sara nöbetinden dolayı hastaneye kaldırıldı.

Kazada yol kenarında park halindeki aracı büyük hasar gören Ayşe Dağlı, “Bu bölgede işlerim vardı, aracı park edip ayrıldım. Polis memuru arayıp kaza olduğunu söyledi. Plakamı duyduğumda çok şaşırdım. Kazadır, yapacak bir şey yok. Allah çarpana yardımcı olsun, rahatsızlanmış. Hepimize geçmiş olsun. Olacağı varmış, sağlık olsun” dedi.


“Kendisinde olmadığını fark ettik, ilk müdahaleyi yaptık”

Kaza yapan aracın sürücüsünün kendinde olmadığını ve kriz geçirdiğini anlatan görgü şahidi Ömer Can Uysal, ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıklarını belirterek şu ifadeleri kullandı: “Aracın içindeki kişinin kendisinde olmadığını fark ettik, ilk müdahaleyi yaptık, ciddi anlamda kasılmıştı. İlerideki araca çarptığını gördük bir hasar var mı diye baktık ama yoktu. Polis ve ambulans çağırdık, ambulans gelene kadar da beyefendinin kendinde olmasını sağladık. İlk müdahalede bir problem olmadığını gördük, ondan sonra da yetkililer gelip, ilgilendiler. Kazayı direkt olarak görmedim, ama kendi şeridinden geldiği anlaşılıyor, bir ihlal yok gibi görünüyor. Kalp ya da sara krizi geçirdiğini düşünüyorum, ondan sonra kasılıp gaza basıyor ve araçlara çarparak ancak durabiliyor. Hayatını da emniyet kemeri ve hava yastıkları kurtarıyor.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@