Mehmet Akif Erdem

Mehmet Akif Erdem

Yazarın Tüm Yazıları >

Yeni Medya

A+A-

Değişen her şey ile beraber medya da değişmeliydi.

Ne dünya eski dünya, ne Türkiye eski Türkiye artık. Medya kavramı da, kendisi de hızlı bir değişim ve dönüşüm içeresinde. Ancak her konuda olduğu gibi bu konuda da statükoyu yani mevcudu muhafaza etmek için ciddi bir direnç var.

Kimden mi?

Öncelikle konvansiyonel medyadan, yani mevcut medyadan. Matbaanın gelişine direnç gösteren kalem efendileri bunu geçmişte bir müddet başarmışlardı. Bugün takip eden değil ön alan, yön veren Yeni Türkiye ‘den bahsediyorsak bu alanda da öncü olmalıyız.

Yeni mecralar oluşturmalıyız. Günün 24 saat yaşandığı, zamanın hızlandıkça değer kazandığı bu süreçte iletişimi de hızlı, kolay erişilebilir ve ihtiyaçlara cevap verebilir şekilde dönüştürmeliyiz.

Midas Medya tam da bunun için oluştu ve hep beraber öncülük özelliği ile beraber gelişmeye devam edecek.

Medyanın geçmişi ile bağlarını koparmayan, ilkelerini koruyarak ve çoğaltarak yoluna devam eden bir iletişim platformunun ilk halkası olarak yola çıktı.

İhtiyaçları doğru tespit edecek, gerçekleri milletle paylaşacak, sorunlara mercek tutacak, çözümleri dile getirmek adına cesur bir platform olacak.

Objektif olmaya dikkat edecek ama taraf olacak.

Doğrudan, haktan, devletten, milletten yana açık açık taraf olacak.

Bu platformda aradığınızı bulmanız hedefimiz olacak. Bilmenizi istedikleri kadarını değil, istediğiniz kadarını bileceksiniz. İsteklerinizle, beklentilerinizle bu gelişime hep birlikte yön vereceğiz. Bugün tam olan, yarın da tam demek değildir. Gelişim ve değişim süreklidir. Midas Medya da hep beraber gelişecek, geliştirilecek bizim medya platformumuz olacaktır. Birlikte yapılan iş doğrudur, birlikte yapılan değerlidir.

Yeni Medya ile Yeni Türkiye ve yeni dünyaya hep beraber yelken açıyoruz.

Vira bismillah...

Önceki ve Sonraki Yazılar