Anadolu Üniversitesi'nde menüyü yine öğrenciler belirledi... İşte seçtikleri menü

Anadolu Üniversitesi'nde ‘Menüyü Sen Belirle’ anketi devam ediyor. İşte öğrencilerin aralık ayı için seçtikleri o menü...

EĞİTİM 03.12.2023, 13:22
Anadolu Üniversitesi'nde menüyü yine öğrenciler belirledi... İşte seçtikleri menü

Öğrenci dostu fiyatlarla üç öğün, besleyici menüler sunan Eskişehir Anadolu Üniversitesi, yemekhane hizmetlerinde öğrencilerini memnun eden ‘Menüyü Sen Belirle’ anketine devam ediyor.

‘Domates çorbası, lazanya, mantar kavurma, cheesecake ve ayran’ seçtiler

Öğrenci dostu fiyatlarla üç öğün, besleyici menüler sunan Anadolu Üniversitesi, yemekhane hizmetlerinde öğrencilerini memnun eden ‘Menüyü Sen Belirle’ anketine devam ediyor. Bu kapsamda aralık ayının ilk günü ilk öğle yemeği menüsü yine öğrencilerin tercihine sunuldu. Keyifli ve eğlenceli paylaşımlarla gerçekleşen anketin sonucunda 60 bine yakın oyla öğrencilerin belirlediği menü ‘domates çorbası, lazanya, mantar kavurma (vejetaryan), cheesecake ve ayran’ şeklinde servis edildi.

Öğrencilerin oylamasına sunulan anket Anadolu Üniversitesinin resmi Instagram adresinden paylaşıldı. Yemekhanede öğrenci dostu bütçelerle sunulan yemeklerin çok leziz olduğunu aktaran Anadolu Üniversitesi öğrencileri, menüyü kendilerinin oluşturmasının da mutluluk verici olduğunu belirttiler. Anadolu Üniversitesini tercih etme sebeplerinden birinin de uygun fiyatlarla üç öğün besleyici yemekhane hizmetleri sunması olduğunu söyleyen öğrenciler kendi fikirlerinin alınmasının da çok önemli olduğuna dikkat çekerek bu uygulamaların artarak devam etmesi gerektiğini aktardı.

Her ayın ilk günü menü öğrencilerden

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal’ın girişimleriyle hayata geçen ve 2023-2024 akademik yılı boyunca devam edecek uygulama ile her ayın ilk günün menüsü öğrenciler tarafından belirlenecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@