banner163

15.12.2023, 17:32

Büyükerşen hocamıza CHP'nin ihtiyacı var

Bırakın Eskişehir'i, her zaman olduğu gibi bütün Türkiye günlerdir Yılmaz Büyükerşen hocamızın yeniden aday olup olmayacağını konuşuyor. Hemen herkes bu konuda haksızlık yaparak Genel Başkanımız Özgür Özel'in düşüncesini merak ediyordu. Birkaç gün önce çıktığı bir televizyon programında konuşan Genel Başkanımız Özgür Özel, Yılmaz Büyükerşen'e hem kendisinin hem de partimizin bakışını çok güzel özetledi.

CHP'lilerin bildiği gibi Sayın Özgür Özel, genel başkan seçildikten hemen sonra karşılaştığı Yılmaz Büyükerşen hocamızın elini öperek, kendisine ne kadar değer verdiğini göstermişti. Bu duruşundan hiçbir zaman geri durmayacağına eminim.

Yılmaz Büyükerşen, artık sadece Eskişehir'in geleceği için değil, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Eskişehir'deki geleceği için de çok, ama çok önemlidir.

İşte tam da bu yüzden bir an önce Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanmalıdır.

Yılmaz hocamız aday olmazsa emin olun, partimiz Eskişehir'de bıçakla kesilmiş gibi ikiye bölünme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır. Bugünlerde Yılmaz hocamız tıpkı şehrimizde olduğu gibi partimizde de yapıştırıcı, birleştirici etkisi göstermektedir.

Yılmaz hocamızın aday olmaması durumunda seçimde kaybetme tehlikesiyle karşılaşacak partimiz, seçimleri kazansa bile yıllar içinde Eskişehir'deki CHP etkinliğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır.

Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir için önemi ne kadar büyükse partimiz Cumhuriyet Halk Partisi için de önemli olduğunu hiç kimse unutmasın!

Eskişehir'i talan etme zihniyetini açık açık dile getirenler AKP'yi ele geçirdikleri gibi Eskişehir'i de ele geçirme peşindeler. Sonrasındaki hedefleri de Eskişehir'deki CHP olacaktır.

Yılmaz Büyükerşen hocamız varken bu kişilere hepimiz daha da güçlü direnebiliriz, peki kendisini küstürüp de aday olmaktan vazgeçirirsek ne olur?

Talancı zihniyet havalara zıplar, bizim CHP'li birkaç partilimiz de ne kadar yanlış iş yaptıklarını birkaç ay sonra anlar ve ahlar vahlar çeker. Tabii iş işten geçmiş olur, üzülmenin hiçbir faydası olmadığı görülür.

Yılmaz Büyükerşen derhal aday olmalıdır.

Bu sadece Eskişehir için değil CHP için de şarttır!

Yorumlar (1)
Adem Boran 7 ay önce
Ya bırakın artık kardeşim.yılmaz Büyükerşen’in şehri yönetecek enerjisi ve heyecanı kalmadı artık bunu sizde kabul edin.büyükerşen artık bu şehre bişey veremez.seçimi falan boşverin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@