ESOGÜ Genel Sekreterliği görevine Harun Yoldaş atandı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Genel Sekreterliği görevine Harun Yoldaş'ın atandığı öğrenildi. 

EĞİTİM 14.05.2024, 17:01 14.05.2024, 17:03
ESOGÜ Genel Sekreterliği görevine Harun Yoldaş atandı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yapan Harun Yoldaş'ın Genel Sekreterlik görevine atandığı öğrenildi. 

Harun Yoldaş kimdir?

1970 Eskişehir Sivrihisar doğumlu Harun Yoldaş, ilk, orta ve lise öğrenimi Eskişehir'de tamamladı. 1993 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Cihaz Teknolojileri bölümünde ön lisansını tamamlayıp 1997 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon bölümünden mezun oldu. 1993 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde memuriyet hayatına başlayan Yoldaş, 2002 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Destek Hizmetleri Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. 2005-2009 yılları arasında Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü görevini yürüttü. 2009 yılında Odunpazarı Belediyesi Dış İlişkiler Müdürlüğü'nü kurarak 2010 yılına kadar bu görevi sürdürdü. 2010-2012 yılları arasında ise yine aynı kurumda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevinde bulundu. 2012 yılında tekrar Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne dönerek Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı'nda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü görevine atanan Harun Yoldaş, 2014 yılında  ESOGÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Müdürü olarak görev yapmaya başladı, 2018 yılında ESOGÜ Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanmıştı. Harun Yoldaş, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yorumlar (2)
Ercan s. 1 hafta önce
Kişiyi tanımam, bilmem. Ama devlet kültürüne uygun atama yapılmış. Birisi ayrılınca yerine yardımcısının atanması doğru olanıdır. Atanan arkadaşa başarılar.
Fizikçi 1 hafta önce
bu atama yerinde ve şık olmuştur. öncelikle bu şehrin evladı, 30 yıllık hizmeti var, farklı kurum ve birimlerde görev yapmış olması kendisine vizyonda katmıştır. Liyakat var, ehliyet var, tecrübe var daha ne olsun. Diğer isteklilere baktığımızda Harun beyle mukayese bile edilemez. Görevinde başarılar dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@