ASKON'da istifa açıklaması... "Halkamızı genişleterek devam edeceğiz" 

ASKON Eskişehir Şubesi'nde bazı istifalar yaşanırken, ASKON Eskişehir Şubesi yönetiminden istifalarla ilgili açıklama geldi: "Halkamızı genişleterek devam edeceğiz"

EKONOMİ 18.05.2024, 21:45 18.05.2024, 21:48
ASKON'da istifa açıklaması... "Halkamızı genişleterek devam edeceğiz" 

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Eskişehir Şubesi'nde bazı istifalar yaşandı. 

İstifalar sonrasında ASKON Eskişehir Şubesi yönetimi bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"17 Nisan 2023 tarihinde kurulan ASKON Eskişehir Şubesi, kısa sürede Eskişehir'de dikkat çeken işlere imza atmıştır. Yönetim kadrosunu hızla oluşturarak üye kayıtlarını almaya başlamıştır. Kuruluş sürecimizde ülkemizde meydana gelen büyük depremde, devletimizin yanında var gücümüzle desteğe koşarken, genel seçimlerde de devletimiz ve milletimiz adına üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirdik.

Dernek çalışmaları kapsamında sosyal, eğitim, ticaret ve bürokrasi alanlarında çeşitli faaliyetler gerçekleştirdik. Üyelerimiz arasındaki ilişkileri güçlendirecek organizasyonlar düzenledik. Ayrıca, ASKON Eskişehir üyelerimizin ortaklığı ile ESG Tarım şirketimizi kurduk. Sadece ülkemiz ve şehrimiz için değil, aynı zamanda insanlık meselesi olan Filistin davasında da farkındalık oluşturan çalışmalarla maddi ve manevi destek sağladık. Yerel seçimlerde ise iş adamları derneği olarak, şehrimizle ilgili taleplerimizi ve fikirlerimizi kamuoyu ile etkili bir şekilde paylaştık.

Bu süreçte bazı arkadaşlarımızla fikir ve yol ayrılıkları yaşamış olsak da, bugüne kadar yapılan tüm çalışmalarda verilen emekler bizim için değerlidir. 

ASKON Eskişehir olarak, ilk günkü heyecanımızla davamıza ve ülkümüze sahip çıkanlarla birlikte, her daim ortak değerlerimiz çerçevesinde halkamızı genişleterek, Eskişehir için, ülkemizin istiklali ve istikbali için çalışmaya, haklı zenginlikler üretmeye, yarının inşasına Allah'ın izniyle devam edeceğiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

ASKON Eskişehir'deki görevlerinden istifa ettiklerini açıklayan isimler ise aşağıdaki açıklamayı paylaştı:

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@