Eskişehir'deki etkinlikte aile şirketlerini konuşacaklar

Eskişehir'de Ticaret Odası'nın ev sahipliğinde düzenlenen seminerde aile şirketlerinin dünyaya açılması ve güncel vergi konuları masaya yatırılacak.

EKONOMİ 14.05.2024, 15:53 14.05.2024, 15:57
Eskişehir'deki etkinlikte aile şirketlerini konuşacaklar

Eskişehir'de ETO’nun ev sahipliğinde 21 Mayıs Salı günü düzenlenecek olan "Aile Şirketlerinin Dünyaya Açılımı ve Güncel Vergi Konuları" başlıklı seminerde, PwC Türkiye şirket ortakları aile şirketlerinin yurt dışına açılabilmesi için dikkat etmesi gerekenleri ve vergi konusundaki gelişmeleri paylaşacak. 

Eskişehir Ticaret Odası, üyelerinin sektörel gelişimlerine katkı sağlayacak bir organizasyona daha imza atıyor. ETO’nun ev sahipliğinde, PwC Türkiye - Denetim, Vergi ve Danışmanlık Hizmetleri ile Ekonomi Gazetesi’nin iş birliğinde “Aile Şirketlerinin Dünyaya Açılımı ve Güncel Vergi Konuları” başlıklı seminer düzenleniyor. 21 Mayıs Salı günü, saat 15:00’da, ETO Mustafa Çekiç Meclis Salonu’nda gerçekleşecek olan seminere PwC Türkiye şirket ortakları Burcu Canpolat, Özlem Güç Alioğlu ve Yasemin Bekgöz konuşmacı olarak katılacak. 

Yurtdışı yatırımları ele alınacak 

Seminerde aile şirketlerinin dünyaya açılması, yurt dışına açılırken karşılaşılan zorluklar, potansiyel pazar seçimi, vergi yapısı ve süreçleri, risk yönetimi hakkında geniş çaplı bilgi verilecek. Seminerde ayrıca yurt dışı yatırımlarda uzman olan PwC Türkiye’nin yapmış olduğu Yurt Dışı Yatırımları Araştırması’ndan da detaylar paylaşılacak. Katılımın ücretsiz olduğu seminer için başvurular www.etonet.org.tr/akademi adresinden gerçekleştirilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@