Eskişehir Mobilya Fuarı'na hazırlanıyor... Tarih belli oldu

Eskişehir Mobilya Fuarı için tarih belli oldu...

EKONOMİ 27.12.2023, 14:07
Eskişehir Mobilya Fuarı'na hazırlanıyor... Tarih belli oldu

ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde Şubat ayında düzenlenecek olan Eskişehir Mobilya Fuarı için mobilya ve dayanıklı tüketim alanında faaliyet gösteren firmalara tanıtım toplantısı düzenlendi.

Eskişehir Mobilya Fuarı düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. ETO Mustafa Çekiç Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, TÜYAP Fuarlar Yapım A.Ş Genel Müdürü İlhan Ersözlü, mobilya ve dayanıklı tüketim sektöründe faaliyet gösteren ETO üyeleri katıldı. Toplantının açılışında konuşan ETO Başkanı Metin Güler, şehrin mobilya sektörünün talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde TÜYAP Fuarlar Yapım A.Ş tarafından Eskişehir Mobilya Fuarı’nın da takvime eklendiğini söyledi.

28 Şubat - 3 Mart 2024 tarihleri arasında açılacak
 
28 Şubat - 3 Mart 2024 tarihleri arasında ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde, Eskişehir’in mobilya sektörünün bir araya geleceğini belirten Güler, fuarda ev tekstili, dekorasyon, bahçe ve ofis mobilyaları, aydınlatma ürünlerinin de yer alacağını kaydetti. ETO TÜYAP Fuar Merkezi’nde 2024 yılında 5 fuarın planlandığını belirten Güler, düzenlenecek fuarlarla şehir ekonomisine ve Eskişehir firmalarının iş hacmine güç katılacağını dile getirdi. Güler konuşmasında mobilya perakende sektörüyle istişarelerde bulunan ve fuarın düzenlenmesine katkı sağlayan ETO Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara’ya, odanın mobilya ve dayanıklı tüketim sektörü alanında faaliyet gösteren meslek komitelerine ve fuarı düzenleyen TÜYAP Fuarlar Yapım A.Ş’ye teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@