Ayşe Ünlüce yerinde inceledi

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Sarısungur mahallesinde devam eden yol bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

HAYAT 07.06.2024, 12:43
Ayşe Ünlüce yerinde inceledi

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Sarısungur mahallesinde devam eden yol bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplere kolaylıklar diledi. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin, Sarısungur mahallesinde yol bakım ve onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Recai Erdir, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Bükülmez ve Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Niyazi Solak ile birlikte çalışmaların yapıldığı yere giderek incelemelerde bulundu. 

Teknik personelden çalışma hakkında bilgi alan Ünlüce, ekiplere kolay gelsin dileklerini iletti. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, sorumluluğunda bulunan şehir merkezi cadde ve bulvarlar ile kırsal ilçelerdeki alanlarda sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söylediler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@