Eskişehir Dostluk ve İstişare Meclisi'nden Kadir Çalışıcı'ya ziyaret

Eskişehir Dostluk ve İstişare Meclisi üyelerinden Kadir Çalışıcı'ya ziyaret...

HAYAT 17.05.2024, 16:44 17.05.2024, 16:50
Eskişehir Dostluk ve İstişare Meclisi'nden Kadir Çalışıcı'ya ziyaret

Eskişehir Dostluk ve İstişare Meclisi üyeleri Eskişehir'in eski valilerinden, son yerel seçimde de Yeniden Refa Partisi'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Kadir Çalışıcı'yı evinde ziyaret etti. 

Ziyarete İsmail Canbaz, Mehmet Akpınar, Seydi Ahmet Güllü,  Ayhan Sezer, Mustafa Pediz, Ahmet Petek, Faruk Güler, Mehmet Özmen, Afşin Çalışıcı katıldı.

Grup Koordinatörü İsmail Canbaz, "Amacımız Eskişehir’de sevgi, saygı ve samimiyet ilkesiyle her siyasi görüş ve her meslekten kişilerin bir araya gelerek; öznesi sadece Eskişehir ile ilgili konular olan, şehrimize hizmet etmiş ve etmek isteyen kişi ve kurum temsilcileri ile bir araya gelerek ve istişare ederek, şehrin sorunlarını gündeme getirmek ve gündemde tutmak" dedi.

Kadir Çalışıcı da, birlik, beraberlik ve dayanışmaya en çok ihtiyaç duyulan şu ortamda Eskişehir Dostluk İstişare Meclisi'nin ziyaretlerinden çok memnun olduğunu belirterek, Eskişehir’i her zaman bir adım öteye taşıyacak, gelişime katkı sunacak her türlü iş birliğine açık olduklarını söyledi, Eskişehir Dostluk ve İstişare Meclisi üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@