banner163

Tepebaşı Belediyesi çalışma başlattı... Kaldırımlar yenileniyor

Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Uluönder Mahallesi’nde yer alan Baksan Sanayi Sitesi etrafında ve birçok mahallede kaldırım yapımı ve yol yenileme çalışmalarına başladı.

HAYAT 29.05.2024, 13:59 29.05.2024, 14:03
Tepebaşı Belediyesi çalışma başlattı... Kaldırımlar yenileniyor

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçe genelindeki yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Uluönder Mahallesi’nde yer alan Baksan Sanayi Sitesi etrafında da kaldırım çakışması gerçekleştirildiği, ardından asfalt çalışması da yapılacağı belirtildi.

Tepebaşı Belediyesi'nin, sorunsuz bir üstyapı amacıyla gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarını, kent merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de sürdürdüğü ifade edildi. 

Kaldırımlar yenileniyor, asfalt çalışması da başlayacak

Yapılan açıklamada, ekiplerin birçok mahallede eş zamanlı olarak yaptığı kilit taş, bordür, karo ve kaldırım çalışmalarına devam ettiği ifade edildi. Uluönder Mahallesi Baksan Sanayi Sitesi 3201. Sokakta ise kaldırım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kaldırım çalışmasının ardından ise asfalt serimi gerçekleştirilecek.

Aşağı Söğütönü, Mustafa Kemal Paşa, Esentepe, Şirintepe ve Emirceoğlu'nda da çalışmalar başlatıldı

Öte yandan Aşağı Söğütönü Mahallesi 100. Yıl Bulvarı’nda kaldırım çalışması, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Cengiz Sokak’ta da kaldırım tamir çalışmaları yapılırken Esentepe, Şirintepe ve Emirceoğlu Mahallelerinde ise yol iyileştirme çalışması gerçekleştiriliyor.

Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, üstyapı çalışmalarının belirlenen program çerçevesinde süreceğini bildirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@