Tepebaşı'nda 19 Mayıs coşkusu

Tepebaşı Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği konserde sevilen müzik grubu Piiz, Eskişehirlilere bayram coşkusunu yaşattı.

HAYAT 18.05.2024, 12:19 18.05.2024, 12:41
Tepebaşı'nda 19 Mayıs coşkusu

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla düzenlediği konserde sevilen müzik grubu Piiz, Eskişehirlilere bayram coşkusunu yaşattı. Konserde gençlere seslenen Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Bugün Türkiye’de gençlerimize çok ihtiyacımız var. Öncelik her zaman gençlerimizin. Biz gençlerimizle eğlenmeyi de ağlamayı da gülmeyi de biliriz” dedi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla da gençler için muhteşem bir etkinlik gerçekleştirildi. Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi’ndeki Kum Saha Bağlar Parkı’nda düzenlenen etkinlikte Dj performansının ardından sevilen müzik grubu Piiz sahne aldı. Şarkılar ile keyifli bir akşam yaşayan Eskişehirliler, ellerindeki bayraklar ile marşlara da eşlik etti.

Ahmet Ataç: Gençlerimize çok ihtiyacımız var

Konserde sahneye çıkarak vatandaşlara seslenen Ahmet Ataç, “Bu konserimiz için bu güzel mekanı seçmemizin sebebi, gençlerimizin çok seviyor olması. Sevgili Serhat ve Piiz grubu çok değerli. Dışardaki sanatçılarımız da çok kıymetli fakat biz şehrimizdeki sanatçıları yaşatalım istiyoruz. Tasarruftan bahsedenler var ama tasarrufun t’sini bilmiyorlar. Biz Eskişehir’de hep tasarruf ile buralara geldik. Öncelik her zaman gençlerimizin. Biz gençlerimizle eğlenmeyi de ağlamayı da gülmeyi de biliriz. Önümüzde 19 Mayıs var, O büyük lider Mustafa Kemal Atatürk o kadar ileri görüşlü ki 23 Nisan’ı çocuklarımıza armağan ettiği gibi 19 Mayıs’ı da gençlerimize emanet etmiş. Bütün ümidinin gençlikte olduğunu söylüyor. Bugün Türkiye’de gençlerimize çok ihtiyacımız var. El ele, omuz omuza, yan yana, bir yumruk olup beraber olacağız. Atatürk’ümüze yakışır bir gençlik olarak, bir Eskişehir olarak 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlayalım. Yolumuz açık olsun sevgili gençler” diye konuştu.

Etkinliğe katılan gençler de Ahmet Ataç ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@