Ahmet Ataç'tan yeni yıl mesajı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlarken, “Cumhuriyet kenti Eskişehirimizde gurur ve başarılarla geçecek nice mutlu yıllara!” dedi.

SİYASET 29.12.2023, 14:05
Ahmet Ataç'tan yeni yıl mesajı

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlarken, “Cumhuriyet kenti Eskişehirimizde gurur ve başarılarla geçecek nice mutlu yıllara!” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 2024 yılı için bir mesaj yayımladı.

Tüm Eskişehirlilerin yeni yılını kutlayan Başkan Ataç mesajında, “Zor bir senenin ardından yeni bir yılı daha karşılamanın heyecanını yaşıyoruz. Ekonomik krizin gün geçtikçe derinleştiği 2023, asrın felaketi olarak adlandırılan Kahramanmaraş merkezli deprem, kadına yönelik şiddet olayları gibi olaylar ile hatırlayacağımız bir sene oldu. Öte yandan Cumhuriyetimizin de 100. yılını bu sene coşku ve gurur ile kutladık. Cumhuriyet kenti Eskişehir’de yüzyıllar boyunca ayakta kalacak cumhuriyetimizin nice yüzyıllarını da hep coşkuyla kutlayacağız. Tüm olumsuzluklara karşın 2024’ün hepimiz için kardeşlik, huzur, başarı, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl olmasını diliyorum. Cumhuriyet kenti Eskişehirimizde gurur ve başarılarla geçecek nice mutlu yıllara!” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@