Ayşe Ünlüce Sivrihisar'ın muhtarları ile buluştu

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Sivrihisar ilçesinin muhtarları ile bir araya geldi, taleplerini dinledi.

SİYASET 05.06.2024, 14:00 05.06.2024, 14:03
Ayşe Ünlüce Sivrihisar'ın muhtarları ile buluştu

Eskişehir Sivrihisar ilçesinin mahalle muhtarları, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce ile bir araya geldi. Muhtarların taleplerini dinleyen Ünlüce, “İlçelerimizin gelişmesi ve kalkınması için hep birlikte çalışacağız.” dedi. 

Sivrihisar ilçesinde bulunan 78 mahallenin muhtarları Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce ile Belediye Meclis Salonu’nda bir araya geldi. Ünlüce, 31 Mart yerel seçimlerinde yeni seçilen ve güven tazeleyen muhtarlara hayırlı olsun dileklerini iletti. Toplantıda Ünlüce’ye Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Recai Erdir ve ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen eşlik etti. 

Büyükşehir Belediyesi’nin ilçeleri güçlendirmek adına bugüne kadar birçok projeye imza attığını söyleyen Ünlüce, “Tarihi ve kültürel büyük bir mirasa sahip Sivrihisar’ımızda önemli işlere imza atarak ilçemizin kalkınmasına katkı sağlayacağız. Muhtarlarımızla her zaman birlikte çalışacağız.” dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@