Burhan Sakallı'dan Ayşe Ünlüce'ye tepki! "2019'da dediğimde karşı çıktılar, şimdi seçim vaadi oldu"

Burhan Sakallı'dan Ayşe Ünlüce'nni o açıklamalarına sert tepki geldi...

SİYASET 02.03.2024, 17:46 02.03.2024, 17:56
Burhan Sakallı'dan Ayşe Ünlüce'ye tepki! "2019'da dediğimde karşı çıktılar, şimdi seçim vaadi oldu"

Odunpazarı eski Belediye Başkanı ve 2019 Yerel Seçimleri'nde AK Parti'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Burhan Sakallı, CHP'nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ayşe Ünlüce’nin çevre yolu konusundaki açıklamalarına tepki gösterdi.

Burhan Sakallı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, Güney Çevre Yolu ile ilgili projeyi kendi aday olduğu dönemde açıkladığını, ancak CHP'lilerin o dönemde 'Bu yol Büyükşehir Belediyesinin işi değil' diye tepki gösterdiğini hatırlattı. 

Ayşe Ünlüce’nin bir televizyon programında seçim vaadi olarak sunduğu “Çevre Yolu” projesine Burhan Sakallı’dan tepki geldi. Sosyal medya üzerinden Ünlüce’nin vaadini, aday olduğu dönemde kendinin verdiğini belirten Sakallı, 'Bu yol Büyükşehir Belediyesinin işi değil' tepki gördüğünü belirterek, “2019’da Büyükşehir Belediye Başkan adaylığım sırasında ‘Kazandığım takdirde bir dönem içinde Güney Çevre Yolunu yapacağım’ dediğimde ‘bu yol Büyükşehir Belediyesinin işi değil’ diyenler şimdi seçim vaadinde bulunuyorlar. Neymiş, bu yolu Büyükşehir yapabilirmiş, yapmalıymış!” dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@