Eskişehir'de CHP'de bayramlaşma buluşması

Eskişehir'de CHP İl Başkanlığı'ndaki bayramlaşma programında partililer bir araya geldi.

SİYASET 19.06.2024, 17:27 19.06.2024, 17:38
Eskişehir'de CHP'de bayramlaşma buluşması

Eskişehir'de CHP İl Başkanlığı'ndaki bayramlaşmaya, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, CHP İl Başkanı Talat Ayaz, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve ilçe teşkilat başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşan CHP İl Başkanı Talat Ayaz ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce katılımcıların bayramını kutladı.

Ünlüce: "Küslükleri unutup omuz omuza yürürsek iktidara yürüyeceğiz"

Ayşe Ünlüce yaptığı konuşmada, "İnançla ve bu güvenle tekrar iktidar yürüyüşünde dört sene sonra ki, belki dört seneye kalmayacak olan bu seçime, hazırlık sürecindeyiz şu anda. Ben o günlerin çok yakın olduğuna inanıyorum. Biz belediyeler olarak çok çalışırsak, partimizde bütün küslüklerin unutulduğu kol kola omuz omuza birlikte geleceğe yürüdüğümüz inançla bağlanırsak, iktidara emin adımlarla yürüyeceğiz. Son seçimde yaşadığımız Eskişehir ittifakına, Türkiye ittifakına güvenerek hep beraber birlikte geleceğe inanarak kazanacağız. Burada sizlerle Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında baba ocağı altında bayramlaşmak çok güzel. Umuyorum nice bayramlara birlikte yol yürürüz ve bu yürüdüğümüz yolda hep beraber oluruz. Bu yolun sonu da iktidara çıkar. Hepinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum" dedi. 

Talat Yalaz: "CHP’liler olarak buna sessiz kalamayız"

Talat Yalaz da konuşmasında, "“İktidar vekillerini şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını çözmek adına gerekli görevi yapmaya davet ediyorum. Suni gündemler yaratılarak şehrimizdeki gelişmeler, ekonomik sorunlar farklı bir bakış açısıyla değerlendirilmeye çalışılıyor.  CHP’liler olarak buna sessiz kalamayız. İşsizlik dağ gibi büyüyor. Ekonomik sıkıntı, ekonomik buhran korkunç seviyelere ulaştı. Son olarak belediyelerin hizmet yapmasını engellemek amacıyla çıkan tasarruf genelgesi aynı zaman da iktidarın ekonomik krizi kabul etmesi anlamı taşıyor” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@