banner163

Gürhan Albayrak: Eskişehirliler ikinci millet bahçesini istiyor

Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, "Eskişehirli hemşehrilerimiz ikinci bir millet bahçesi istiyor" dedi.

SİYASET 28.04.2024, 12:06 28.04.2024, 12:13
Gürhan Albayrak: Eskişehirliler ikinci millet bahçesini istiyor

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak, kentin merkez noktasında bulunan ve içerisinde çok sayıda sosyal donatı alanı barındıran Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

"İkinci millet bahçesi isteniyor, yapılacaklar listemize ekledik"
 
Genel olarak vatandaşların millet bahçesinden memnun olduğunu belirten Albayrak, “Sadece seçim arifesinde değil her zaman sahadayız. Hafta sonunu Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde değerlendiren kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geldik ve taleplerini dinledik. Genel olarak Eskişehir’in merkez noktasına böylesine yeşil bir alan kazandırmış olmamızdan dolayı hemşehrilerimiz memnun. Ama tabii ki ufak tefek bazı eksiklikleri de dile getirdiler. Biz de bu konularda notumuzu aldık. Çözüm önerilerimizi ilettik. En kısa sürede bu ufak dokunuşları da yapacağız inşallah. Ayrıca, ikinci bir millet bahçesi talebinde bulunan hemşehrilerimiz de var. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimiz Yapılacaklar listemize ekledik. Eskişehirimiz için durmaksızın çalışmaya devam.”

 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@