Hamid Yüzügüllü: Daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü: Daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz.

SİYASET 25.02.2024, 20:25 25.02.2024, 20:30
Hamid Yüzügüllü: Daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz

Eskişehir’de yaşayan Erzurumluların derneğini ziyaret eden AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, “Gerçekleştireceğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Erzurumlular derneğine ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp ve AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak da yer aldı.

"Siyaset yapmaya değil, hizmet etmeye geldik"

Hamid Yüzügüllü programda yaptığı konuşmada, “Birlikte Eskişehir’imizi daha yaşanabilir, daha güzel bir kent yapma yolunda atacağımız adımlarla birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle daha yaşanabilir bir Eskişehir inşa edeceğiz. Biz bu göreve talip olarak buraya siyaset yapmaya değil, hizmet etmeye geldik. Bildiğiniz üzere yerel yönetimlerin gücü, topluluklarının sesine kulak vermesinden ve onların ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmesinden gelir. İşte bu yüzden sizlerin düşünceleri bizim için çok değerli” dedi.

Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi adayları ile de bir araya geldi

Cumhur İttifakı'nın Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi adayları ile bir araya geldi.
Bir restoranda düzenlenen toplantıda Hamid Yüzügüllü, meclis üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu. AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, “Sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda halkımıza en iyi hizmeti getirmek için çalışacağız. Ben yok, biz varız. Hep birlikte birlik olup, güçlü olup Tepebaşı’nı daha yaşanılabilir bir dünya markası yapmak için çalışacağız. Bu yüzden hep birlikte çalışarak halkımıza en iyi hizmetleri sunmak adına 31 Mart’a kadar çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@