Hatipoğlu ve Erden'den Seyitgazi'de gövde gösterisi

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu ve Cumhur İttifakı'nın MHP Seyitgazi Belediye Başkan adayı Erhan Erden Seyitgazi'deki Cumhur İttifakı buluşmasında Cumhur İttifakı paydaşları ile bir araya geldi.

SİYASET 21.01.2024, 15:46 21.01.2024, 16:03
Hatipoğlu ve Erden'den Seyitgazi'de gövde gösterisi

Cumhur İttifakı ve AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Seyitgazi ziyaretinde Cumhur İttifakı ve MHP Seyitgazi Belediye Başkan adayı Erhan Erden ile birikte Cumhur İttifakı paydaşları ile bir araya geldi. Programa AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Seyitgazi ilçesini de ziyaret etti, Hatipoğlu, Erhan Erden ve Cumhur İttifakı üyeleri tarafından coşkuyla karşılandı.

Seyitgazi Spor Salonu’ndaki programa katılmak için alana gelen Nebi Hatipoğlu, Seyitgazililerin davul ve zurnalı kutlamasıyla karşılandı. Alkışlar eşliğinde karşılanan Hatipoğlu, gösterilen ilgiye teşekkür ederek, vatandaşlarla sohbet etti."Nasıl hizmet edilir herkese göstereceğiz"

Spor salonundaki program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, yapılan konuşmaların ardından kürsüye çıkarak, Seyitgazililere seslendi. Hatipoğlu konuşmasında, “Cumhur İttifakı, Türkiye’nin bekası ve ilelebet ayakta durması için kuruldu. Bizler, sizin desteğinizle hem bu ittifakı ileri taşıyacağız hem de vatandaşa nasıl hizmet edilir herkese göstereceğiz. Karşımızda tam tersimiz istikamette devam eden, hizmet vermeyen bir anlayış var. Seyitgazi’nin hala imar sorunu var. Biz, Cumhur İttifakı olarak, tüm sorunları çözeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

"İnşallah Erhan Erden'i de başkan olarak göreceğiz"

Programa, AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, partili ilçe başkanları ile kadın kolları başkanları, MHP Seyitgazi Belediye Başkan Adayı Erhan Erden ve çok sayıda vatandaş katıldı. Nebi Hatipoğlu Erden’e başarılar dileyerek, “İnşallah seni başkan olarak göreceğiz” dedi.

Hatipoğlu ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

Nebi Hatipoğlu, Alpu, Mihalıççık ve Beylikova’ya da ziyaretlerde bulundu, vatandaşlarla bir araya geldi. Hatipoğlu'nun ilçe ziyaretlerini de sürdüreceği belirtildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@