Nebi Hatipoğlu: Eskişehir hak ettiği refaha kavuşacak

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu: "Eskişehir'i refaha, Eskişehir'in hak ettiği hizmeti de vatandaşlarımıza ulaştıracağız."

SİYASET 08.02.2024, 16:18 08.02.2024, 16:54
Nebi Hatipoğlu: Eskişehir hak ettiği refaha kavuşacak

Cumhur İttifakı AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hatipoğlu mahalle teşkilat üyeleriyle buluştu

Cumhur İttifakı'nın Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Cumhur İttifakı'nın mahalle teşkilatları üyeleriyle bir araya geldi.

"Cumhur İttifakı Üye Buluşması" etkinliğine katılan Hatipoğlu, Çankaya, Erenköy, Karapınar, Ihlamurkent, Vadişehir ve Huzur mahallelerinin teşkilatını oluşturan mahalle başkanları, yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.

Programda konuşan Hatipoğlu, Eskişehir'e hizmet etmek için çıktıkları yolda özveriyle çalışarak yüklerini hafifleten herkese teşekkür etti.

31 Mart'tan sonra aynı özveriyi göstererek kenti refaha ulaştıracaklarını ifade eden Hatipoğlu, "Eskişehir'in hak ettiği hizmeti vatandaşlarımıza ulaştıracağız." dedi.

Emirdağlılarla bir araya geldi

Cumhur İttifak Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hatipoğlu, Emirdağlılar Vakfınca düzenlenen programa katıldı.

Emirdağlı vatandaşlarla sohbet eden Hatipoğlu, programda yaptığı konuşmada, "Emirdağ, Afyonkarahisar'a bağlı bir ilçe olmasına rağmen Emirdağlı vatandaşlarımız Eskişehir'in siyasetinde, ticaretinde ve bürokrasisinde çok aktif rol alıyor. Eskişehir'in her sorununda ellerini taşın altına koyarak, yardıma koşuyorlar. Bu sebeple Eskişehir'de kıymetleri çok fazladır. Sizlerin de ifade ettiği gibi bu mesele bir parti meselesi değil, hizmet etme meselesidir. Bu yaklaşımınızdan ve gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Bu seçimin ardından inşallah Eskişehir'imizi AK Parti belediyeciliğiyle tanıştıracağız ve vatandaşımızı refaha ulaştıracağız." ifadelerini kullandı. Programda, Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, Tepebaşı Belediye Başkan adayı Hamid Yüzügüllü, oda başkanları, dernek başkanları ve vatandaşlar da yer aldı.

Fevzi Çakmak Mahallesi'nde vatandaşları dinledi

Nebi Hatipoğlu ayrıca Fevzi Çakmak Mahallesi'nde vatandaşları dinledi.

Vatandaşlarla bir araya gelmek için mahalleyi ziyaret eden Hatipoğlu, mahalle muhtarı Yaşar Özkaya'dan bilgi aldı. Esnafla görüşüp mahalle sakinlerinin şikayetlerini dinleyen Hatipoğlu, kenar mahallelerde yapılan bir hizmet olmadığını söyledi. Mahallelinin kendisine, "Öksüz kaldık, üvey evlat olduk, hapis olduk" dediğini dile getiren Hatipoğlu, şöyle konuştu: "Bir mahalleye hiç mi hizmet edilmez? Bu vatandaşları neden ötekileştiriyorlar anlamış değilim. Mahallenin birçok yerinde kaldırım yok, yollar her yağmurda çamur deryası oluyor. Altyapının yetersizliği kokudan belli oluyor. Göreve geldiğimizde buradaki ilk işimiz imar, altyapı ve çevre düzenlemesi sorunlarını çözmek olacak. Mahalle halkı sahipsiz köpeklerden usandıklarını söylüyorlar. Biz bu sorunu patili dostlarımızın haklarını savunarak, onlara da daha iyi bir yaşam sunarak çözeceğiz. Kent merkezindeki bazı mahallelerindeki iyi hizmet nasıl vatandaşın hakkıysa, buralardaki vatandaşların da hakkıdır. Kim olursa olsun, tüm vatandaşlara aynı hizmeti vermek zorundasınız. Bu zamana kadar eşit olmamış ama biz bunların hepsini düzeleceğiz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@