banner163

Özkan Alp: Hizmette önceliğimiz çocuklarımız ve eğitim

Cumhur İttifakı AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, Süleyman Çakır ve Atatürk caddelerinde vatandaşları ve esnafı ziyaret etti, Dershaneler bölgesi olarak bilinen sokakları daha iyi hale getireceklerini söyleyerek, "Hizmette önceliğimiz çocuklarımız ve eğitim" dedi.

SİYASET 22.03.2024, 14:35 22.03.2024, 14:40
Özkan Alp: Hizmette önceliğimiz çocuklarımız ve eğitim

Cumhur İttifakı AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayı Özkan Alp, Süleyman Çakır ve Atatürk Caddelerini ziyaret ederek, mahalle sakinleri ve esnaf ile bir araya gelerek sorunlarını ve görüşlerini dinledi. Eskişehir'de Dershaneler Sokağı olarak da bilinen sokaklarda bulunan esnaf ve eğitim kurumlarını da ziyaret eden Alp, çocukların ve gençlerin Odunpazarı’nda en iyi şartları hak ettiklerini belirtti.

Ziyareti sırasında esnaf ve öğrenci velileri ile sohbet eden Özkan Alp, “Eskişehir’de ilk, orta ve lise öğrencilerimizin zamanının büyük kısmını geçirdikleri bir eğitim yuvası burası. Çocuklarımız için burada sağlıklı ve onların eğitim hayatına destek olacak, motivasyonlarını arttıracak bir düzenleme gerekiyor. Bu kadar yoğun ve çocukların, ailelerin uğrak yeri olan bir yer çöplükten geçilmiyor. Belediye temel görevi olan çöp hizmetini gerçekleştiremiyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz en iyisini hak ediyorlar. Burası gençlerimizin ihtiyaçlarına uygun, aynı zamanda düzen ve temizlik açısından ışıl ışıl olması gereken yerlerin en başında geliyor. Dershaneler Sokağı’nın gecesi gündüzü aydınlık olmalı ki geleceğimiz aydınlık olsun" diye konuştu.

"Yeniden düzenlenecek ve çehresi değişecek"

31 Mart’tan sonra göreve geldiğinde öncelikli yapacağı hizmetler arasında Dershaneler Sokağı bölgesinin yeniden düzenlenmesi ve çehresinin değiştirilerek gençlere uygun hale getirilmesi olduğunu belirten Özkan Alp, “Tek bir hedefim var, Odunpazarı’nın sorunlarını çözerek hemşehrilerimi mutlu etmek. Hemşehrilerim ne diyorsa, ne istiyorsa onu yapmak” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@