Sivrihisar'daki festivale Mansur Yavaş da geldi

Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen 8.Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali’ne Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katıldı. Mansur Yavaş, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce ve Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci ile ilçeyi gezdi. 

SİYASET 05.07.2024, 18:45 05.07.2024, 18:48
Sivrihisar'daki festivale Mansur Yavaş da geldi

Eskişehir'de Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen 8.Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali’ne Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ile birlikte katıldı. Mansur Yavaş’ı CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci ve İl Başkanı Talat Yalaz karşıladı.

Festival alanından vatandaşlarla bir araya gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ardından UNESCO Dünya Miras Listesinde yer alan Tarihi Ulu Camii’yi ve Türkiye’nin ilk ve tek uygulamalı Kilim Müzesi’ni ziyaret etti.

Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci “Düzenlediğimiz Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivalimizde bizleri yalnız bırakmayan değerli Başkanımız Mansur Yavaş’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@