Sivrihisar'ın yeni belediye başkanı Habil Dökmeci: Gece gündüz demeden çalışacağım

Sivrihisar'ın yeni belediye başkanı Habil Dökmeci'den açıklama: Toplumun her kesimini kucaklayacak, adaleti ve şeffaflığı ön planda tutacak, halkın taleplerini dikkate alacak bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğimize, gece gündüz çalışacağımıza söz veriyorum.

SİYASET 03.04.2024, 13:49
Sivrihisar'ın yeni belediye başkanı Habil Dökmeci: Gece gündüz demeden çalışacağım

Eskişehir'de 31 Mart yerel seçiminde CHP adayı olarak Sivrihisar Belediye Başkanı seçilen Habil Dökmeci, yaptığı açıklamada "Uzun süren ve yoğun emek harcadığımız seçim çalışmalarının karşılığını bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. 31 Mart 2024 Pazar günü, Sivrihisarlı hemşehrilerim sandık başına giderek, demokratik haklarını kullanarak tercihlerini Cumhuriyet Halk Partisi 'Büyük Sivrihisar İttifakı'ndan yana kullandılar ve ilçemizi sosyal demokrat belediyeciliğe kavuşturdular. Hemşehrilerimin tercihi adil, şeffaf ve hizmet odaklı bir yönetim anlayışından yana oldu. Sivrihisarlı hemşehrilerim sandıkta yalana, talana ve rant belediyeciliğine karşı bir duruş sergilediler. Tüm hemşehrilerime saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.

Habil Dökmeci, açıklamasının devamında şu sözleri kaydetti: "Öte yandan, 1950'de seçilen Cumhuriyet Halk Partili Rahmetli Mustafa Çamoğlu'ndan bu yana ilk kez 74 yıl sonra, Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanı olarak seçilmemden dolayı büyük onur ve gurur duyuyorum. Sivrihisar'ın daha yaşanabilir, adil ve güçlü bir ilçe olması için gece gündüz demeden çalışacağımıza söz veriyorum. Toplumun her kesimini kucaklayacak, adaleti ve şeffaflığı ön planda tutacak, halkın taleplerini dikkate alacak bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğimize söz veriyor, belediye kapılarımızın her zaman hemşehrilerime açık olacağının altını çizmek istiyorum. İyi ki Sivrihisarlıyız, İyi ki Eskişehirliyiz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@