Vali Aksoy ve Ayşen Gürcan'dan İnönü ziyareti

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Ayşen Gürcan İnönü ilçesinde ziyaretlere bulundu.

SİYASET 27.05.2024, 16:02 27.05.2024, 16:07
Vali Aksoy ve Ayşen Gürcan'dan İnönü ziyareti

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof.Dr. Ayşen Gürcan İnönü ilçesinde ziyaretlere bulundu. 

İnönü programına Kaymakamlık ziyaretiyle başlayan Aksoy ve Gürcan, Kaymakam Vekili Ahmet Yıldız'dan ilçenin genel sağlık, eğitim ve asayiş durumları hakkında bilgi aldı.

Serhat Hamamcı'dan projelerle ilgili bilgi aldılar

Aksoy ve Gürcan daha sonra 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde İnönü Belediye Başkanı seçilen Serhat Hamamcı'ya ziyarette bulundu. Serhat Hamamcı'dan ilçede devam eden yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgi alan Aksoy, kendisine hayırlı olsun temennisinde bulundu.

İlçede çeşitli incelemelerde bulunan Aksoy, İnönü Türk Hava Kurumu Havacılık Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti. Eğitim Merkezi Müdürü Vedat Yılmaz ve personelden çalışmalar hakkında bilgi alan Aksoy, Eskişehir Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından parke taşıyla yapılan yolu inceledi. Aksoy'a programında, eşi Hülya Aksoy ve AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan da eşlik etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@