Eskişehir'in milli gururları Berlin'de... Paris 2024 öncesi son yarışlar

Eskşehir'in milli gururları Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez Berlin'deki yarışlarda Paris 2024 Olimpiyat Oyunları öncesi son hazırlık yarışlarına katılacak.

SPOR 17.05.2024, 14:18 17.05.2024, 14:24
Eskişehir'in milli gururları Berlin'de... Paris 2024 öncesi son yarışlar

Eskişehir Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez, Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek yarışlarda Paris 2024 Olimpiyat Oyunları öncesi milli boneyle son hazırlık müsabakalarına çıkacaklar.

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübünün Paralimpik Takımı Milli Yüzücüleri Sümeyye Boyacı, Baran Doruk Şimşek ve Mehmet Bakır Eğilmez, 30 Mayıs- 2 Haziran 2024 tarihleri arasında Almanya’nın Başkenti Berlin’de düzenlenecek olan IDM Berlin Para Yüzme Yarışları’nda milli bone ile yarışacaklar.

Paris 2024 Olimpiyat Oyunlarına kota alan ve olimpiyatlarda yarışacak olan sporcularımız, Almanya’da milli takım ile olimpiyat öncesi son ve en önemli yarışlarda mücadele edecekler. 

Berlin’deki yarışların Paris Olimpiyatları öncesi çok önemli bir hazırlık müsabakası olacağını belirten başarılı sporcular, Eskişehir’i ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söylediler.

Sümeyye Boyacı Paris 2024'e nasıl hazırlanıyor? Aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz... 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@