Tepebaşı'nda sezonu açtı

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde yer alan açık havuz Eskişehirliler için 10 Temmuz itibariyle açıldı...

SPOR 10.07.2024, 14:48
Tepebaşı'nda sezonu açtı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi’nde yer alan açık havuz 10 Temmuz (bugün) itibariyle hizmete açıldı. 

Tepebaşı Belediyesi’nin uluslararası Leeds sertifikalı çevreci binası Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri, Su Sporları Merkezi bu yıl da hijyen standartlarına uygun açık havuzu ile kent halkına hizmet vermeye devam ediyor.

Özellikle çocuklara 4 mevsim yüzme sporu ile ilgilenme imkanı tanıyan dünya standartlarındaki merkez, yaz aylarında hizmet veren açık havuzu ile ailelere eğlenceli ve sağlıklı zaman geçirebilme fırsatı sunuyor.

Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi Açık Havuzu, ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. 10 Temmuz Çarşamba günü hizmete açılacak olan ve Pazartesi günleri hariç haftanın her günü 10.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet veren Tepebaşı Belediyesi Su Sporları Merkezi Açık Havuzu ve H2O Kafe ailelerin çocukları ile birlikte güven içinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca yetkililer, havuz kurallarına uyulmasının katılımcılar açısından hayati önem taşıdığına da dikkat çekiyor.

Her gün saat 10.00-16.00 arası... İnternetten randevu alınması gerekiyor

50 kişilik kontenjan ile hizmet verecek havuzdan faydalanmak isteyen vatandaşların her gün saat 10.00-16.00 arası http:tesis.tepebasi.bel.tr adresinden açık havuz linkine tıklayarak bir gün sonrası için randevu alması gerekiyor.

Öte yandan vatandaşlar açık havuz ile ilgili her türlü görüş, öneri ve ücret bilgisi için 0 (222) 310 39 45 numaralı telefondan ilgililere ulaşabilecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@