banner163

Tepebaşı'nda yaz kursları kayıtları başlıyor

Tepebaşı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi’nde düzenlenecek olan çocuk ve yetişkin yaz dönemi kurs başvuruları başlıyor.

SPOR 02.06.2024, 11:28 02.06.2024, 11:30
Tepebaşı'nda yaz kursları kayıtları başlıyor

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi’nde düzenlenecek olan çocuk ve yetişkin yaz dönemi kurs başvuruları başlıyor.

Tepebaşı Belediyesi, her yaştan kent sakini için ilçe genelindeki merkezlerinde sağlıklı faaliyetler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi'nin uluslararası Leed Sertifikalı yeşil bina özelliğine sahip Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri ve Su Sporları Merkezi’nde düzenlenecek olan çocuk ve yetişkin yaz kursları için başvurular 3 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Çocuklar için hazırlanan kurs programları arasında aikido, teakwondo ve halk oyunları yetişkinler de ise pilates, zumba, yoga, kadın halk oyunları ve kadın aikido yer alıyor. 3 Haziran Pazartesi günü başlayacak kayıtlar 7 Haziran’da sona erecek. Kayıtların ardından dersler 25 Haziran’da başlayacak.

Yaz dönemi kurs programlarına başvurular, 3 Haziran’da duyuru görseli üzerinde yer alan QR kod üzerinden veya https://tesis.tepebasi.bel.tr/ adresinden ulaşılan formun doldurulması ile yapılıyor. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 324 25 22 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@