İnönü'ye 500 bin TL hibe! Bozkurt'tan Günay'a özel teşekkür

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, ilçe için kritik önem taşıyan proje için 500 bin liralık hibe tahsis edildiği müjdesini verdi... Kadir Bozkurt, AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay'a da özel olarak teşekkür etti...

EKONOMİ 14.01.2022, 11:06 14.01.2022, 12:45
İnönü'ye 500 bin TL hibe! Bozkurt'tan Günay'a özel teşekkür

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, önemli bir projeye yönelik 500 bin liralık hibe haberini kamuoyu ile paylaştı.

Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada ‘’Hemşehrilerimiz için büyük önem arz eden Martlıbaşı Suyu İsale Hattı Projemiz için, ilçemize İlbank tarafından 500 bin liralık hibe tahsis edildi. Verilen bu hibe ile yapılacak 2 kilometrelik isale hattı yenilenmesi ve su deposunun yapılması projesi ilçemize değer katacak. Proje sayesinde 75 adet kültürel mahalle çeşmesi yenilenecek ve içme suyu verecek şekilde faaliyete geçecek’’ ifadelerini kullandı. 

'Vekilimizin desteği İnönülü hemşehrilerimizle'

Başkan Kadir Bozkurt, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay’a özel olarak teşekkür ederek, ‘’Milletvekilimiz Prof. Dr. Emine Nur Günay, İnönü’yü ziyaretinde, proje ile ilgili ayrıntılı bilgi almış ve projeyi gerçekleştirmek istediğimiz alanı yerinde görmüştü. Sonrasındaki girişimlerimize de tam destek verdi ve projeyi Ankara’da İnönülü hemşehrilerimiz adına takip etti. En son 23 Kasım’da birebir ilgililer ile görüşerek projemizi ve ilçemizin bu projeye olan ihtiyacını anlattı. Çıkan bu sonuçtan dolayı Sayın Vekilimize İnönülü hemşerilerimiz adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. İlçemize değer katacak projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu çalışmalar ile ilgili vekilimizin desteğini hep yanımızda hissediyoruz’’ şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@