Ayşe Ünlüce Seyitgazi'ye bayramlaşmaya gitti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Seyitgazi Kırka'da merhum eşi Aydın Ünlüce'nin adını taşıyan parktaki bayramlaşma töreninde hemşehrileriyle buluştu.

HAYAT 12.04.2024, 12:34 12.04.2024, 12:55
Ayşe Ünlüce Seyitgazi'ye bayramlaşmaya gitti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Seyitgazi Kırka Aydın Ünlüce Parkı’nda gerçekleşen bayramlaşma töreninde hemşehrileriyle buluştu.

Seyitgazi ilçesi Kırka mahallesinde uzun yıllardır sürdürülen ve geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşma töreni, Aydın Ünlüce Parkı’nda gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, oğulları Ata ve Aras Ünlüce, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Ayşe Ünlüce, “Destekleri için Seyitgazi Belediye Başkanımız Uğur Tepe, Kırkalı ve Seyitgazili hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ülkemizde özgürce, gönlümüzce bayram kutlamamızı sağlayan tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyorum. Herkese iyi bayramlar diliyorum.” dedi. Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe de Ünlüce’ye teşekkür ederek vatandaşların bayramını kutladı.

Ünlüce, hemşehrileriyle tek tek bayramlaşarak bir süre sohbet etti. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@