banner163

Tepebaşı'nın kardeş şehrinden geldiler, Ahmet Ataç'ı ziyaret ettiler

Tepebaşı Belediyesi’nin Romanya’dan kardeş kenti Köstence’den şehri ziyaret etmek üzere Eskişehir’e gelen Kırım göçmenleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile de bir araya geldi.

HAYAT 18.05.2024, 16:16
Tepebaşı'nın kardeş şehrinden geldiler, Ahmet Ataç'ı ziyaret ettiler

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi’nin Romanya’dan kardeş kenti Köstence’den şehri ziyaret etmek üzere Eskişehir’e gelen Kırım göçmenleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç ile de bir araya geldi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin kardeş kenti Köstence’den Eskişehir’i gezmek üzere gelen misafirler ile bir araya geldi.

Romanya Dobruca Kırım Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Gündoğdu ve Eskişehir Kırım Derneği Başkanı Recep Şen’in de eşlik ettiği konuk heyet ile meclis salonunda buluşan Başkan Ataç, misafirleri ile sohbet etti. Köstence ile kardeş kent olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Ataç, iki kent arasındaki kültürel ve sosyal iş birliğinin gelecekte daha da artmasını temenni etti.

Romanya Dobruca Kırım Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Metin Gündoğdu ve Eskişehir Kırım Derneği Başkanı Recep Şen de Başkan Ataç’a Kırım göçmenleri ile dostluğu ve destekleri için teşekkür etti. Köstenceli misafirler de Eskişehir ve Tepebaşı’nı gezdiklerinde çok beğendiklerini ifade ederek kentteki gelişmişlik ve başarılı çalışmalardan dolayı Başkan Ataç’ı tebrik etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@