banner163

Helikopter olma! - Genç neslin sorumluluk krizi: Ebeveynlerin helikopter rolü - / SO what

Serkan Can Zengin ve Onur Çavuşoğlu'nun her programda farklı konuları tartışacağı "SO what" ilk programıyla medyamidas.com'da yayında...

PROGRAMLAR 31.05.2024, 16:14

Serkan Can Zengin ve Onur Çavuşoğlu'nun her programda farklı konuları tartışacağı "SO what" ilk programıyla medyamidas.com'da yayında...

Günümüz gençlerinin neden sorumluluk alamadığı ve teknolojiye bağımlı hale geldiği üzerine düşündürücü bir tartışmaya hoş geldiniz. Serkan Can Zengin ve Onur Çavuşoğlu'nun birlikte sunduğu bu programda, ebeveynlerin ve eğitim sisteminin yaptığı hatalar masaya yatırıldı.

- Genç Neslin Sorumluluk Alamaması: Serkan Can Zengin ve Onur Çavuşoğlu, gençlerin neden sorumluluk almaktan kaçındığını ve bunun kökenlerini tartışıyor.

- Ebeveynlik Hataları: Helikopter ebeveynlik nedir ve çocuklar üzerinde nasıl olumsuz etkiler yaratır? Ebeveynlerin en sık yaptığı hatalar neler?

- Teknoloji Bağımlılığı: Gençlerin teknolojiye olan bağımlılığı ve bunun sorumluluk alma yeteneklerini nasıl etkilediği üzerine derinlemesine analizler.

- Eğitim Sisteminin Rolü: Milli Eğitim Bakanlığı'nın sosyal sorumluluk projeleri ve eğitim sistemindeki değişikliklerin gençlere etkisi.

Programı aşağıdaki videoya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Yorumlar (0)
banner37
banner28

Gelişmelerden Haberdar Olun

@