Sivrihisar'da Oğuzhan Koç fırtınası

Eskişehir Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali'nde Oğuzhan Koç sevenleriyle buluştu.

SANAT 07.07.2024, 13:56 07.07.2024, 14:14
Sivrihisar'da Oğuzhan Koç fırtınası

Eskişehir Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat festivali tüm hızıyla devam ediyor.

Ünlü sanatçıları Sivrihisar’da ağırlayan Sivrihisar Belediyesi vatandaşlara unutulmaz bir festival yaşatıyor.

Açık Hava Heykel Müzesi festival alanında sahne alan Oğuzhan Koç kendine hayran bıraktı. Fesrival alanını dolduran 40 bine yakın vatandaşa unutulmaz bir akşam yaşatan ünlü sanatçı en güzel şarkılarını seslendirdi.

Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci de şiir okuyarak vatandaşlara ve Sivrihisar’a olan sevgisini dile getirdi. Habil Dökmeci “Festivalimize gelen vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Görüyorum ki her şey çok güzel olmuş. Siz benim tandıran dilediğim dilek, en güzel anlarımda düşlediğim gerçeksiniz. Mavi denizler gibi sonsuz. Aldığım nefes gibi içimdesiniz. Son sözüm göklere uzanan ellerimsinsiniz. Teşekkürler Sivrihisar” dedi. Başkan Dökmeci Oğuzhan Koç’a da teşekkür ederek çiçek ve hediye takdim etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@