banner163

Tepebaşı'nda 12. dönem karikatür atölyeleri sergisi açılacak

Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği 12. dönem 1. grup karikatür atölyesi sona erdi. Geleceğin karikatüristlerinin yaptıkları eserler 18 Mayıs’ta açılacak sergi ile beğeniye sunulacak.

SANAT 12.05.2024, 11:37 12.05.2024, 11:39
Tepebaşı'nda 12. dönem karikatür atölyeleri sergisi açılacak

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için düzenlediği 12. dönem 1. grup karikatür atölyesi sona erdi. Geleceğin karikatüristlerinin yaptıkları eserler 18 Mayıs’ta açılacak sergi ile beğeniye sunulacak.

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde yıllardır devam eden karikatür atölyeleri ile çocuklar hem el becerilerini geliştirmeye hem de eleştirel bakış açısı kazanmaya devam ediyor.

Düzenlenen 12. dönem grup karikatür atölyeleri de sona erdi. Usta eğitmenler tarafından gerçekleştirilen karikatür atölyelerine katılan çocuklar, eğitimlerini başarıyla tamamladı. Mizah yeteneklerini ortaya çıkaran çocuklar, ilk karikatürlerini de hazırladı. Çocukların hazırladıkları karikatürlere de açılacak sergi ile Eskişehirlilerin beğenisine sunulacak. 18 Mayıs Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleşecek açılış ile çocukların ilk karikatürleri beğeniye sunulacak.

Karikatüristler Erol Büyükmeriç, Alper Tümay Tok, Atilla Yakşi ve Yaşar Arda’dan karikatür öğrenen çocukların eserleri, Atila Özer Karikatürlü Ev’de Eskişehirliler ile buluşacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@