3 eski genel başkandan Ayşe Ünlüce'ye ziyaret

Eskişehir'e gelen Cumhuriyet Halk Partisi'nin önceki dönem genel başkanları Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'yi ziyaret etti.

SİYASET 05.05.2024, 13:53
3 eski genel başkandan Ayşe Ünlüce'ye ziyaret

Eskişehir'e gelen Cumhuriyet Halk Partisi'nin önceki dönem genel başkanları Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'ye tebrik ziyaretinde bulundular.

Ziyarete, Sapanca Belediye Başkanı Nihat Arda Şahin, CHP Eskişehir Milletvekilleri Jale Nur Süllü ve İbrahim Arslan, CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz ve önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katıldı.

Ziyaret dolayısıyla konuklarına teşekkür eden ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne emek vermiş isimlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Ünlüce, “Cumhuriyet Halk Partimizin önceki dönem genel başkanları Altan Öymen, Hikmet Çetin ve Murat Karayalçın ile beraberindeki heyeti belediyemizde ağırlamaktan onur duyuyorum. Nazik ziyaretleri için partimiz üzerinde büyük emekleri olan Genel Başkanlarımıza, bu özel ziyarete eşlik eden Yılmaz Büyükerşen Hocamıza, İl Başkanımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Öymen, Çetin ve Karayalçın da Ünlüce’ye nazik misafirperverliği için teşekkür ederek görevinde üstün başarılar dilediler. Ziyarette Eskişehir'e, gündeme ve siyasete ilişkin karşılıklı görüş alışverişinde de bulunulduğu belirtildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@