banner163

Ahmet Ataç'tan Çifteler ziyareti

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, CHP'nin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Çifteler ilçesini ziyaret etti.

SİYASET 27.01.2024, 13:10 27.01.2024, 13:30
Ahmet Ataç'tan Çifteler ziyareti

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı ve meclis üyeleri Çifteler İlçesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Çifteler ziyaretinde heyete CHP Çifteler İlçe Başkanı Şükrü Keser ve Belediye Başkan Adayı Zehra Konakçı da eşlik etti.

“Tarımı desteklemeye devam edeceğiz”

Heyet ilk olarak Çifteler Ziraat Odası Başkanı Necat Yatır ve yönetimini ziyaret etti. Yatır, ziyarette yer alan heyete oda faaliyetleri, ilçedeki zirai durumu ve taleplerini iletti. Heyet, misafirperverlikleri için Oda Başkanı Yatır ve yönetimine teşekkürlerini iletti. Ziraat Odası ziyaretinin ardından Eskişehir Ticaret Borsası’nın (ETB) Çifteler ofisini ziyaret eden heyeti, ETB Başkanı Ömer Zeydan karşıladı. Zeydan burada yapılan çalışmalar hakkında heyete bilgi verdi.

Tarım ile ilgili kısa bir değerlendirmelerde bulunan Ataç, ülkede tarımın öneminden ve uygulanan yanlış tarım politikalarından söz etti. Tepebaşı Belediyesi’nin tarımı çok önemseyen bir belediye olduğunu vurgulayan Ataç, Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olduklarını ve desteklediklerini belirterek tarıma ve kırsala yapılan desteklerin yeni dönemde de devam edeceğini kaydetti.

Ayşe Ünlüce ise yaşanan sorunların farkında olduklarını 25 yıldır olduğu gibi seçildikleri takdirde üreticileri ve tarımı desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Hoş geldin bebek ziyareti

Ataç ve beraberindeki heyet, Sude ve Ersin Çeler çiftini evlerinde ziyaret ederek bebek sahibi olmalarından dolayı kutladı. Erhan Kadir bebeği kucağına alan Ataç, aile büyükleri ile de sohbet etti. Ataç, “Çocuk sahibi olmak çok büyük bir mutluluk kaynağı. Sizi de bu mutluluğu yaşadığınız için tebrik ediyorum. Diliyorum ki tüm bebeklerimiz, çocuklarımız sağlıklı şekilde büyürler. Biz de yeni canımızdan kıymetli evlatlarımıza daha güzel bir gelecek hazırlamak adına durmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Heyet son olarak Hamza Fakı Coşkun ailesi ve akrabaları ile bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@