banner163

Ahmet Ataç: Yeni dönemde de örnek işler yapmaya devam

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti, açıklamalarda bulundu.

SİYASET 01.02.2024, 14:02 01.02.2024, 14:05
Ahmet Ataç: Yeni dönemde de örnek işler yapmaya devam

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerine devam ederken, “Hemşehrilerimizin destekleri ile Tepebaşı’nı parmakla gösterilen bir ilçe haline getirdik. Yeni dönemde de hep birlikte örnek işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Ataç son olarak Çamlıca Mahallesi’nde bulunan esnafı ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Ziyarette Ataç, vatandaşlar ile de bol bol sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi. Esnafın şehrin kalkınmasında önemli bir rolü olduğunu kaydeden Başkan Ataç, “Esnafımız ile bir araya geldiğimiz ziyaretlerimize devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın nabzını tutabilmek adına en iyi noktaların başında esnafımız geliyor. Onlarla sohbet ederken şehir meseleleri hakkında da fikirlerini alıyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Esnafımızın fikirleri benim için çok değerli. Hemşehrilerimizin destekleri ile Tepebaşı’nı parmakla gösterilen bir ilçe haline getirdik. Yeni dönemde de hep birlikte örnek işler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Ataç’a Tepebaşı Belediye Meclis Üyesi Mustafa Coşu, Hatice Canan Adlım ve Çamlıca Mahallesi Muhtarı Savaş Hancı da eşlik etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@