banner163

AK Parti'den Ayşe Ünlüce'ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak ve beraberindekiler, Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’yi ziyaret etti.

SİYASET 19.04.2024, 22:08 19.04.2024, 22:13
AK Parti'den Ayşe Ünlüce'ye ziyaret

AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’ye tebrik ziyaretinde bulunarak görevinde başarılar diledi. 

Ayşe Ünlüce, AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Sivri, AK Parti Kadın Kolları İl Başkanı Özlem Ünalır ve il yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'ndn yapılan açıklamada, Ünlüce’yi seçilmesinden dolayı kutlayan İl Başkanı Albayrak'ın "Gerçekten önemli bir zamandı ve herkes yoruldu. Ama Eskişehir adına güzel bir sonuç çıktı. Demokrasi kazandı. Bu süreci en iyi şekilde yönetmeye çalıştık. Önemli olan nokta burada kırgınlıklar küskünlükler olmadan, daha bir sert bir kullanılmadan olması çok güzel. Onun için de kendi adımıza, partimiz adına, sizler adınıza, şehir adına teşekkür etmek istiyorum. Eskişehir menfaatine olacak her konuda bizler varız. Sonuçta bu şehirde yaşıyoruz.” dediği belirtildi. 

Gürhan Albayrak, ziyaretle ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ayşe Ünlüce hanımefendiyi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Eskişehir’imiz için dertlenmeye devam edecek, kentin menfaatine olacak her kararın destekçisi olacağız. Mottomuz Eskişehir…" ifadelerine yer verdi. 

Ayşe Ünlüce de Albayrak ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti. Ziyarette Eskişehir ile ilgili konularda da görüş alışverişinde bulunulduğu ifade edildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@