Büyükerşen: Bir elim Eskişehir'de diğer elim...

Yılmaz Büyükerşen'den açıklama: Bir elim Eskişehir'de diğer elim...

SİYASET 02.04.2024, 13:28 02.04.2024, 13:34
Büyükerşen: Bir elim Eskişehir'de diğer elim...

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığını, 25 yıllık belediye başkanlığı sonrasında Ayşe Ünlüce'ye devredecek olan Yılmaz Büyükerşen'den açıklama... 

Büyükerşen sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"Han'a ne kadar üzüldüysem Sivrihisar, Beylikova ve Çifteler için de o kadar sevindim"

"Seçim sonuçları ile ilgili şehrimizde Han'a ne kadar üzüldüysem Sivrihisar, Beylikova ve Çifteler için de o kadar sevindim, mutlu oldum. 'Herkesin başkanı olacağım' diyen sevgili Ayşe Ünlüce, bizlere destek versin veya vermesin, tüm ilçelerimiz ile uyum içinde çalışmak için elinden gelenin fazlasını yapacaktır, bundan hiç şüphem yok. Türkiye haritasına baktıkça da ülkemizin güzel yarınlarına olan inancım artıyor. 2019'da komşularımız Ankara ve Bilecik'in bizlere omuz vermesi üzerine bu seçimlerde de Kütahya ve Afyon'un kırmızıya boyanması beni çok mutlu etti. Sosyal belediyecilik ile yıllar sonra tanışacak büyükşehirlerimiz Bursa, Denizli, Balıkesir ve Manisa için çok ama çok mutluyum."

"Bundan sonra bir elim Eskişehir'de diğer elim de tüm belediye başkanlarımızın omzunda olacak"

"Türkiye ittifakına inanarak, güvenerek oylarını Cumhuriyet Halk Partisi'ne veren ve 35 şehirde halkçı belediyeciliği tercih eden yurttaşlarımız gönlünü ferah tutsun. Eskişehir'de 25 yılda yakaladığımız büyük başarıyı başkanlarımıza desteklerinizi sürdürürseniz sizler de başarabilir, yıllarca sizlere unutturulan sosyal belediyeciliği bu ülkenin mayası haline getirebiliriz. Son olarak da bundan sonraki süreçte Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel'in de ifade ettiği gibi bir elim Eskişehir'de diğer elim de tüm belediye başkanlarımızın omzunda olacaktır."

"2028'e kadar..."

"'İşimiz Gücümüz Türkiye' diyerek çıktığımız bu yolda tüm il, ilçe ve beldelerimizde belediyecilik çalışmalarımızı en güzel şekilde yapacak, 2028'e kadar umudu büyütecek ve Türkiye İttifakı ile ülkemizi aydınlığa kavuşturacağız."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@