Hamid Yüzügüllü: Sporun kalbi Tepebaşı'nda atacak

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü bir projesini daha açıkladı: "Sporun kalbi Tepebaşı'nda atacak"

SİYASET 21.03.2024, 15:12
Hamid Yüzügüllü: Sporun kalbi Tepebaşı'nda atacak

Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, spora ve sporcuya destek olmak adına projeler üreterek Tepebaşı’nı spor merkezi yapacaklarını söyledi. 

Sivrihisar’da spora verdiği katkılarla dikkat çeken Hamid Yüzügüllü, Tepebaşı bölgesinde de spora ve sporcuya destek olacaklarını belirtti. Hamid Yüzügüllü amatör spor kulüplerinin en büyük sorunlarından birisi olan tesisleşme anlamında da adımlar atarak yapacağı projelerle yeni spor tesisleri inşa edeceğini söyledi.

"Tepebaşı Amatör Spor Kulüpleri Yerleşkesi kuracağız"

Yüzügüllü “Eskişehir’imizin parlayan yıldızı Eskişehirspor kulübümüz başta olmak üzere, Tepebaşı’mız da tüm branşlarda sporcularımıza ve spor kulüplerimize hak ettikleri desteği sağlayacağız. Tepebaşı Amatör Spor Kulüpleri Yerleşkesi ile amatör sporcularımıza yüksek standartlarda antrenman yapma ve kendilerini geliştirme fırsatı sunacağız. Modern antrenman ve yarışma alanları, sağlık merkezleri, eğitim ve gelişim için özel alanlar oluşturarak, amatör spor kulüplerimizin ihtiyaçlarına doğrudan yanıt verecek bir alan inşa edeceğiz. Amatör spor kulüplerimizin kendi ayakları üzerinde durabilmesi için gerekli altyapı ve destek sistemlerini oluşturacağız. Bu yerleşke ile her yaştan insanımızın spor yapabilmesi için imkanlar sunacak, erişilebilir ve sürdürülebilir kılacağız” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@