Hamid Yüzügüllü: Birlik olup Tepebaşı'na en iyi hizmeti vereceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Göynüklüler ile bir araya geldi, açıklamalarda bulundu.

SİYASET 13.03.2024, 12:45
Hamid Yüzügüllü: Birlik olup Tepebaşı'na en iyi hizmeti vereceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Göynüklüler ile bir araya geldi. Başkan Yüzügüllü Göynüklüler Dernek Başkanı ve üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Göynüklüler Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Dernek başkanı, üyeleri ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Hamid Yüzügüllü fikir alışverişinde bulundu. Yüzügüllü “Tepebaşı’nda bizler hizmete talibiz. 10 yıl boyunca Sivrihisar’da halkımız ve vatandaşlarımız ile gönül yolculuğu yaparak bir olduk Sivrihisar’ı Dünyaya tanıttık. Şimdi de Eskişehir’imizi ve Tepebaşımızı çok daha iyi yönetmek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışacağız. Tepebaşı’nda birçok eksiklikler var. Biz buraya siyaset yapmaya gelmedik. Bu zamana kadar kim bir çivi çaktıysa Allah razı olsun. Ancak burada bahane belediyeciliği yapılmış. O koltuk ve belediye kimsenin değil. Belediye halkın belediyesidir. Hizmet etmek istediler de sizler mi engel oldunuz. Bahane belediyeciliğinden başka bir şey yapılmamış. Bu yüzden sizlerle birlik olup hep beraber fikir alışverişinde bulunarak Tepebaşı’mızı en iyi şekilde yöneteceğiz” dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@